WOLONTARIAT PODCZAS 9 MIĘDZYNARODOWEGO SEMINARIUM JĘZYKA I KULTURY JIDYSZ.

1.06.2011 7:00

Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku? Chcesz poznać wykładowców i studentów z całego świata – od Argentyny, przez Izrael, po Japonię? Spróbować swoich umiejętności organizacyjnych oraz poćwiczyć angielski?

Włącz się w organizację Międzynarodowego Letniego Seminarium Języka i Kultury Jidysz.

Centrum Kultury Jidysz poszukuje wolontariuszy do pracy przy organizacji i koordynacji Międzynarodowego Letniego Seminarium Języka i Kultury Jidysz, które odbędzie się w Warszawie w dniach 4-22 lipca 2011 roku. Jest to wyjątkowe wydarzenie, w którym biorą udział studenci z różnych krajów. W ramach seminarium odbywają się lektoraty języka (codziennie od 9.30 do 13.00) oraz po południu warsztaty, wykłady, wycieczki i projekcje filmów.

Do obowiązków wolontariuszy będzie należała:

(1) Pomoc w przygotowaniu materiałów dydaktycznych

(2) Koordynacja zajęć popołudniowych (warsztatów, wykładów, pokazów filmowych)

(3) Towarzyszenie uczestnikom podczas wycieczek (dwie wycieczki po Warszawie, oraz weekendowe wyjazdy do Kazimierza Dolnego i do Łodzi)

(4) Kontakt z uczestnikami seminarium (pomoc w „poruszaniu” się po Warszawie)

(5) Współorganizacja uroczystego otwarcia i zamknięcia 9 Letniego Seminarium Języka i Kultury Jidysz oraz uroczystego szabatu dla uczestników i zaproszonych gości

Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca (CV lub krótki email o chęci współpracy). Email: jidysz@shalom.org.pl. W tytule e-maila prosimy wpisać: Letnie Seminarium Języka i Kultury Jidysz. Wolontariat. Prosimy o dopisanie klauzuli: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kultury Jidysz Fundacji Shalom do celów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. Nr 133, poz.883).