Sukcesy studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku

26.11.2015 7:00

Uniwersytetu Trzeciego Wieku zdobyły najwyższe nagrody na XIII Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Seniorów “Teraz My”.

Wszystkie warsztaty artystyczne UTW są dla nas źródłem radości i inspiracji. Tym razem mieliśmy okazję zaprezentować próbkę twórczości Zespołów Teatralnego i Tańca Izraelskiego. Jury i uczestnicy Przeglądu, którzy zjechali tłumnie z całej Polski uznali, że oba zasługują na szczególne wyróżnienia. W kategorii Kabaret nasza scenka ‘Akademia Kulinarna Kabaretu Shalom’ reżyserowana przez panią Ernestynę Winnicką, w opracowaniu muzycznym Teresy Wrońskiej zdobyła 1 nagrodę, a tańcowi ‘Ya Simcha’ przygotowanemu przez panią Monikę Leszczyńską, w kategorii Taniec przyznano 3 miejsce w skali kraju! Oba zespoły prezentują swoją twórczość już od 8 lat. Na Senioraliach, Juwenaliach Trzeciego Wieku i Przeglądach Twórczości Artystycznej Seniorów zawsze zdobywają nagrody, lub wyróżnienia.

Jesteśmy dumni ze wszystkich zespołów twórczych Uniwersytetu Trzeciego Wieku Teatru Żydowskiego i czekamy na kolejne sukcesy!