Bal Purimowy w CKJ!

21.03.2024 19:00


Idź na całość i przyjdź na tegoroczny Bal Purimowy!

???? To nie kolejny dzień jak co dzień, dzień po dniu, a świetna okazja, żeby przenieść się do lat 80. i 90. Zanurz się w labiryncie ludzkich spraw, zakręć kołem fortuny i zatańcz lambadę.
????Na parkiecie może czekać na Ciebie randka w ciemno albo disco relax. Za rogiem może czyhać Rumburak, depeszowiec albo matka, żona czy kochanka. A może uda Ci się zostać jednym z dziesięciu i wygrać zestaw do nauki języków Sita lub weekend marzeń w Ciechocinku? Życie jest nowelą.
W PROGRAMIE:
????“Der salon-flirt”, czyli jidyszowy flirt towarzyski (w tłumaczeniu, bez obaw!)
???? Koreczki i inne przekąski
???? Konkurs na najciekawsze przebranie
???? “Ejner fun cen”, czyli nasza jidyszowa wersja popularnego teleturnieju “1 z 10”. W roli prowadzącego niezastąpiony Rafał Dajbor
????️ ???? Muzykę zapewni JFK Pirks – DJ, producent, promotor. Odnajduje się w różnych zakątkach muzyki około elektronicznej. Nowej, starej, wesołej, smutnej, i tej z głębokiego podziemia, i tej
niekoniecznie. Ale zawsze z groovem. Związany z Radiem Kapitał od początku jego istnienia i współodpowiedzialny za wiele mniejszych lub większych imprez i projektów, m.in.: EuroPol, Picnique Phantasia, XYZ, Dłoń, Brzeg, Wyspa, domuRave. Grał m.in. w warszawskich miejscówkach Jasna 1 i Pogłos, poznańskim Schronie, wrocławskiej Wyspa Tamka, oraz białostockich FOMO klub i KLUB METRO.
Jego miksy z klasycznego Chicago house’u z lat 80-tych mają po 1-2 mln wyświetleń na YT i były udostępniane przez Electronic Beats oraz grane w radiach Digitally Imported i QuerfunkKarlsruhe.
21 marca 2024, 19:00-00:00
Centrum Kultury Jidysz, Andersa 15
Wstęp: 30zł [20zł dla członków UTW, ŻUO i uczestników lektoratów w CKJ]
Obowiązuje strój z epoki: tapir, poduszki w ramionach, spodnie MC Hammera i tym podobne.

Do zobaczenia!